טיפים ליומולדת

 
* הזמינו את הילדים לשעה עגולה. לא שזה ימנע מרובם לאחר... אבל האיחור יהיה פחות משמעותי.
 
*   אפשר להניח חטיפים על השולחן כשהילדים מגיעים אולם ברגע שההפעלה מתחילה יש לכסות את החטיפים או לחלופין להורידם מהשולחן. אחרת, במשך כל ההפעלה   הילדים ילכו הלוך ושוב לבקר את שולחן הממתקים.
 
* את הפסקת האוכל רצוי לעשות באמצע יום ההולדת (כנהוג בכל הצגה או סרט). 
 
* על מנת שלא להסיח את דעתם של הילדים בזמן המופע וההפעלות רצוי להעלים מבעוד מועד אטרקציות כגון כדורים, אופניים, ערסלים, נדנדות, בלונים ואת הכלב של השכן (טוב, נו...את הכלב אין צורך להעלים)
 
* במידה שמוגש בהפסקה אוכל לא כדאי להיסחף בכמות. הורי הילדים מצפים לקבל את ילדיהם באותו גודל שהשאירו לכם אותם... כאשר מדובר בילדים בגילאים 4-6 זכרו שחצי פיתה/לחמניה עם חומוס או שוקולד או חצי פיצה הם די והותר עבורם. את האוכל והשתיה יש להגיש בהפסקה ולא באמצע הפעילות בכדי למנוע הסחות.
 
* אם מוגשים ממתקים, מומלץ להגישם בסוף המסיבה בשקית או בקערה עמוקה. כך החטיפים ירגישו הרבה יותר בטחון, ולכם תהיה פחות עבודת נקיון.
 
* כדאי להעמיד סלסלה עבור המתנות שהילד מקבל (את הכספת לצ'יקים אין צורך להכין...) הסבירו לילד עוד לפני כן שאת המתנות פותחים רק בסוף המסיבה כשכולם הולכים.
 
* הרחיקו חיות בית שעלולות להפחיד את הילדים עוד לפני שהם מגיעים (אמסטפים ורוטווילרים אינם חיות מחמד בעיני רוב הילדים). תנו לכלב לשחק מול המחשב בזמן המסיבה הרחק מעיני הילדים.
 
* אם יום ההולדת נערך בבית דאגו מראש לפינוי הרהיטים על מנת שהמקום יהיה מרווח מספיק. בחורף מומלץ מאוד לפרוס מחצלות על הרצפה.
 
* כשהילדים מתכנסים (לפני תחילת ההופעה), דרבנו אותם ללכת לשירותים ולהתרוקן. אחרת תהיו עסוקים במהלך הארוע בלהסביר ולנווט היכן השירותים.

בין לקוחותינו

יצירת קשר